Mēs vēlamies apkopot pēc iespējas vairāk nodarbību plānu, kā arī labas fotogrāfijas, kas palīdzētu popularizēt dabas izglītību sākumskolas skolēniem un pirmsskolu audzēkņiem.

Tāpēc rīkojam visiem projekta dalībniekiem un arī pārējām Ekoskolām konkursu ar diviem uzdevumiem (pēc izvēles) :

  1. iesūtīt labākās fotogrāfijas (līdz 5 fotogrāfijām) un aprakstu no savām aktivitātēm dabā (visa mācību gada garumā), kas veicina bioloģisko daudzveidību skolas un tuvākā apkārtnē;

vai/ un

    2. iesūtīt savu īstenoto  sākumskolas vai pirmsskolas nodarbību dabā aprakstus    (līdz 3 nodarbībām), papildinot tos ar fotogrāfijām. Nodarbību galvenai tēmai  jābūt saistītai ar bioloģisko daudzveidību.

SVARĪGI! Ņemot vērā ārkārtas situāciju valstī un apstākļus, kas ierobežo mācību procesu izglītības iestādē, aicinām pedagogus izstrādāt un pielāgot aktivitāšu/nodarbību dabā aprakstus un dalīties ar bērnu vecākiem, lai bērni var realizēt tās kopā ar saviem vecākiem vai citu pieaugušo.

Konkurss noritēs izvēloties labākās no iesūtītajām fotogrāfijām un nodarbību plāniem katrā posmā. Šobrīd varam izsludināt pirmos trīs konkursa posmus, kuros varat piedalīties:

  • no šī brīža līdz 15. aprīlim;
  • 16. aprīlis – 15. maijs;
  • 16. maijs – 5. jūnijs. 

Katra perioda uzvarētāji saņems balvā Bee bot jeb bites robotiņu, ko varēs izmantot mācību procesā, kā arī apmaksātu iespēju piedalīties Ekoskolu vasaras forumā.

Konkursa darbi jāiesūta katrā no periodiem uz e-pastu – agnese@videsfonds.lv

Konkursa darbus izvēlēsies Vides izglītības fonda pārstāvji.

Iesūtītos plānus un fotogrāfijas izmantosim, lai popularizētu projektu, kā arī veidotu kopīgu dabas materiālu krātuvi visām skolām.

Iepriekšējā gada piemērus var skatīt šeit https://latvia.exposure.co/